Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fishbourne limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fishbourne - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fishbourne Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fishbourne limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fishbourne - Portsmouth limanına ücretleri ve Fishbourne - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fishbourne - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Fishbourne limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fishbourne Portsmouth Feribotları

  • Wightlink
    Günde 23 tane Fishbourne - Portsmouth arası Feribot (0sa 45dak)

Fishbourne Rehberi

Fishbourne Wight Adası’nın kuzey doğusunda, Cowes ve Ryde’ın arasında küçük bir kasabadır. Fishbourne feribot limanında birçok imkan bulunmaktadır ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı sağlamaktadır. Ana terminale yakın olan Royal Victoria Yat Kulübü küçük bir liman ve koy olduğu için yat sahipleri tarafından rağbet görmektedir.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Fishbourne limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul