Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fishguard limanından Rosslare limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fishguard - Rosslare arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fishguard Rosslare Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fishguard limanından Rosslare limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fishguard - Rosslare limanına ücretleri ve Fishguard - Rosslare limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fishguard - Rosslare linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rosslare limanından Fishguard limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fishguard Rosslare Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 14 tane Fishguard - Rosslare arası Feribot (2sa 15dak)

Fishguard Rehberi

Fishguard Galler’in güney batısında, Pembrokeshire’da yer alan bir kıyı kentidir. Fishguard’ın ana feribot limanı şehir merkezinin batısındadır ve A40 çevreyolu ve Fishguard tren istasyonuna doğrudan bağlantıları bulunmaktadır. Terminal binası birçok imkan ve otopark ile donatılmıştır. Fishguard kendisini yürüyüş tatilleri için ünlü bir yer kılan bozulmamış kırsal alanları ile tanınmaktadır.

Rosslare Rehberi

Rosslare, Wexford İdari Bölgesinde hoş bir kıyı şehridir ve İrlanda'nın en büyük ikinci yolcu feribot limanını barındırmaktadır. Liman ve yolcu terminalinde çok çeşitli tesisler ve hizmetler bulunmaktadır ve doğrudan limana giden otobüs ve tren bağlantıları vardır. Dublin ve Kilkenny'den gelen ana karayollarında yolcu terminalini gösteren yeterli trafik levhaları bulunmaktadır.

Fishguard limanından Rosslare limanına giden Feribotlara Alternatif Bul