Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Pire limanına ücretleri ve Folegandros - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Pire Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 3 tane Folegandros - Pire arası Feribot (6sa 25dak)
  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Pire arası Feribot (4sa 25dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Folegandros - Pire arası Feribot (4sa 0dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Folegandros limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul