Feribot Bileti Arama

Folkestone Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr web sitesi ile Folkestone Chanel Tunnel Trenlerini bul

Ferries.com.tr web sitesinden Eurotunnel ile Folkestone limanı Channel Tunnel Tren biletlerini ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile Folkestone Channel Tunnel Trenleri limanından ucuz bilet bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folkestone limanına Channel Tunnel Trenleri için kalkış-varış saatleri ve ücretlerini ve Folkestone limanı Channel Tunnel Tren biletlerini online olarak nasıl ayırabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi almak için Folkestone limanı güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir kalkış veya varış Feribot Limanı tercih ederseniz Folkestone limanın alternatif linklerinden birine tıklayın.

Folkestone Rehberi

Folkestone İngiltere’nin güney doğusunda bulunan bir kent ve ağırlıklı olarak İngiliz Kanalı’nda bulunan bir limandır. Liman orijinal balıkçı limanının etrafında 1900’lü yılların başlarında inşa edilmiştir ve o zamandan bu yana hareketli bir kargo ve yolcu feribot limanı olmuştur. Şehir Kent Savaşı Britanya Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır ve kendine ait bir yarış pisti bulunmaktadır. ‘İngiliz Bahçeleri’ olarak bilinen Kent’in güzel kırsal alanlarını keşfetmek için Folkestone limanından çevreyolu ve demiryolu ağlarına kolay erişim imkanı bulunmaktadır.

Folkestone Channel Tunnel Trenleri