Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Formia limanından Ponza limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Formia - Ponza arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Formia Ponza Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Formia limanından Ponza limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Formia - Ponza limanına ücretleri ve Formia - Ponza limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Formia - Ponza linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ponza limanından Formia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Formia Ponza Feribotları

  • Laziomar
    Haftada 14 tane Formia - Ponza arası Feribot (2sa 30dak)
  • Laziomar
    Haftada 11 tane Formia - Ponza arası Feribot (1sa 20dak)

Formia Rehberi

Formia İtalya’nın Akdeniz kıyısında, Roma ve Napoli’nin hemen hemen ortasında yer almaktadır. Formia’da en göze çarpanı Romalı politikacı ve filozof Cicero’nın mezarı olmak üzere birçok olağanüstü yer bulunmaktadır. Formia aynı zamanda İtalyan Olimpik Komitesi’nin Ulusal Atletizm Okulu’na da ev sahipliği yapmaktadır.

Ponza Rehberi

Ponza, İtalyan Pontine Adalarının en büyüğüdür ve efsaneye göre adanın adı Romalı Vali Judea Pontius Pilate'den almaktadır. Ponza kasabası, büyük gemilere, gemi yapımına ve onarımına imkân tanıyan çeşitli iskeleleri olan bir balıkçı ve kayıkçı limanıdır. Ponza limanı oldukça küçüktür ve kısıtlı yolcu tesislerine sahiptir, ancak etrafındaki alanda çok sayıda restoran ve mağazalar bulunmaktadır.

Formia limanından Ponza limanına giden Feribotlara Alternatif Bul