Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Formia limanından Ventotene limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Formia - Ventotene arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Formia Ventotene Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Formia limanından Ventotene limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Formia - Ventotene limanına ücretleri ve Formia - Ventotene limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Formia - Ventotene linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ventotene limanından Formia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Formia Ventotene Feribotları

  • Laziomar
    Haftada 12 tane Formia - Ventotene arası Feribot (2sa 0dak)
  • Laziomar
    Haftada 11 tane Formia - Ventotene arası Feribot (1sa 0dak)

Formia Rehberi

Formia İtalya’nın Akdeniz kıyısında, Roma ve Napoli’nin hemen hemen ortasında yer almaktadır. Formia’da en göze çarpanı Romalı politikacı ve filozof Cicero’nın mezarı olmak üzere birçok olağanüstü yer bulunmaktadır. Formia aynı zamanda İtalyan Olimpik Komitesi’nin Ulusal Atletizm Okulu’na da ev sahipliği yapmaktadır.

Ventotene Rehberi

Ventotene Tiren Denizi’ndeki Pontine Adaları’ndan biridir. Ada antik bir volkan olmaya devam etmektedir ve Augustus’un taşkınlığı nedeniyle kızını cezalandırmak üzere gönderdiği ada olarak bilinmektedir. Günümüzde halen kullanılmakta olan limanın kendine ait bir tarihi vardır. 2009 yılında arkeologlar derin sularda zeytin yükleri ve bozulmamış şekilde kalan metal külçeleri ile 5 Roman gemisi keşfetmişlerdir.

Formia limanından Ventotene limanına giden Feribotlara Alternatif Bul