Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fournoi limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fournoi - Agios Kirikos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fournoi Agios Kirikos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fournoi limanından Agios Kirikos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fournoi - Agios Kirikos limanına ücretleri ve Fournoi - Agios Kirikos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fournoi - Agios Kirikos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Kirikos limanından Fournoi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fournoi Agios Kirikos Feribotları

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Fournoi limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul