Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fournoi limanından Kos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fournoi - Kos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fournoi Kos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fournoi limanından Kos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fournoi - Kos limanına ücretleri ve Fournoi - Kos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fournoi - Kos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kos limanından Fournoi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fournoi Kos Feribotları

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Fournoi limanından Kos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul