Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fournoi limanından Kalymnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fournoi - Kalymnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fournoi Kalymnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fournoi limanından Kalymnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fournoi - Kalymnos limanına ücretleri ve Fournoi - Kalymnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fournoi - Kalymnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kalymnos limanından Fournoi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fournoi Kalymnos Feribotları

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Fournoi limanından Kalymnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul