Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fournoi limanından Lipsi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fournoi - Lipsi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fournoi Lipsi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fournoi limanından Lipsi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fournoi - Lipsi limanına ücretleri ve Fournoi - Lipsi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fournoi - Lipsi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Lipsi limanından Fournoi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fournoi Lipsi Feribotları

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Lipsi Rehberi

Lipsi, Yunanistan’da Oniki Adalar’ın kuzey bölümünde, Samos ve Kalymnos Adaları’nın ortasında yer alan küçük bir adadır. Küçük limanı ile Lipsi, etrafındaki adalara iyi bağlantılar sunmaktadır.

Fournoi limanından Lipsi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul