Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Fournoi limanından Patmos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Fournoi - Patmos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Fournoi Patmos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fournoi limanından Patmos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Fournoi - Patmos limanına ücretleri ve Fournoi - Patmos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Fournoi - Patmos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patmos limanından Fournoi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Fournoi Patmos Feribotları

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Patmos Rehberi

Patmos, Ege Denizinde küçük bir Yunan Adasıdır ve On iki adaların en kuzeyindedir. Adaların ana limanı olan Patmos Skala, Skala kasabasında bulunmaktadır ve her ne kadar liman dâhilindeki tesisler oldukça kısıtlı olsa da, Yunanca ve İngilizce trafik levhaları ile otobüs ve karayolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Fournoi limanından Patmos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul