Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Gedser limanından Rostock limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Gedser - Rostock arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Gedser Rostock Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Gedser limanından Rostock limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Gedser - Rostock limanına ücretleri ve Gedser - Rostock limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Gedser - Rostock linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rostock limanından Gedser limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Gedser Rostock Feribotları

  • Scandlines
    Günde 10 tane Gedser - Rostock arası Feribot (1sa 45dak)

Gedser Rehberi

Gedser Danimarka’nın en güney noktasında yer alan bir şehirdir ve Baltık Denizi kıyısında önemli bir limandır. Gedser feribot limanı kent merkezinin güneyindedir ve yoldan ve toplu taşıma araçları ile buraya kolaylıkla ulaşılabilir. Ana yolcu limanında ziyaretçiler için iyi imkan ve hizmetler vardır.

Rostock Rehberi

Rostock, Mecklenburg – Vorpommern'in Almanya bölgesinde yer almaktadır ve Baltık Denizi'ndeki en büyük feribot limanlarından birine sahip olan bölgenin en büyük şehirlerinden birisidir. Rostock, Galeriler ve Müzeleri de içeren birçok tarihi alana ve turistik yerlere sahiptir. Feribot limanına Alman tren yolu ve karayolu ağları ile doğrudan erişilebilmektedir ve liman yolcularına bir dizi güzel imkânlar sunmaktadır.

Gedser limanından Rostock limanına giden Feribotlara Alternatif Bul