Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Giglio limanından Porto Santo Stefano limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Giglio - Porto Santo Stefano arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Giglio Porto Santo Stefano Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Giglio limanından Porto Santo Stefano limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Giglio - Porto Santo Stefano limanına ücretleri ve Giglio - Porto Santo Stefano limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Giglio - Porto Santo Stefano linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Porto Santo Stefano limanından Giglio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Giglio Porto Santo Stefano Feribotları

  • Toremar
    Haftada 17 tane Giglio - Porto Santo Stefano arası Feribot (1sa 0dak)

Giglio Rehberi

Giglio İtalya, Toskana’nın kıyısında bulunan, yedi Toskana Takımadaları’ndan biridir. Giglio Limanına yoldan ulaşılabilir ve adanın tüm yerlerine giden yön levhaları bulunmaktadır. Yolcu terminali yolcular için iyi hizmet ve imkanlar sunmaktadır.

Porto Santo Stefano Rehberi

Porto Santo Stefano, İtalya'nın batı kıyısında Gresseto eyaletinin Tuscany bölgesinde bir liman kasabasıdır. Kasabada iki liman bulunmaktadır ve eskiden 1944 yılında kapatılan sadece küçük bir tren yoluyla bağlantı kurulmaktaydı. Feribot limanında bir çok yolcu tesisi imkânı bulunmaktadır ve İtalya anakarasına bağlantı sağlayan adanın etrafındaki kıyı şeridi yollarına erişim imkânı bulunmaktadır.

Giglio limanından Porto Santo Stefano limanına giden Feribotlara Alternatif Bul