Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Glossa limanından Skiathos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Glossa - Skiathos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Glossa Skiathos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Glossa limanından Skiathos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Glossa - Skiathos limanına ücretleri ve Glossa - Skiathos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Glossa - Skiathos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Skiathos limanından Glossa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Glossa Skiathos Feribotları

Glossa Rehberi

Glossa Kuzey Ege Adaları’ndan Skopelos Adası’nın kuzey batısında bulunan bir kasabadır. Glossa’nın küçük limanından karaya çıkıldığında sınırlı imkanlar bulunmaktadır fakat küçük kent dokunulmamıştır ve birçok taverna ve güzel evlerle doludur. Kent tepelik olsa da en iyi yürüyerek keşfedilebilir.

Skiathos Rehberi

Skiathos Ege Denizi’nin kuzey batısında Sporades Ada gruplarına bağlı bir Yunan adasıdır. Skiathos limanında iyi yolcu hizmetleri ve limana ulaşma ya da adayı keşfetme imkanı sunan çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

Glossa limanından Skiathos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul