Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Helsinki limanından Stockholm limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Helsinki - Stockholm arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Helsinki Stockholm Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Helsinki limanından Stockholm limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Helsinki - Stockholm limanına ücretleri ve Helsinki - Stockholm limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Helsinki - Stockholm linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Stockholm limanından Helsinki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Helsinki Stockholm Feribotları

  • Tallink Silja
    Haftada 7 tane Helsinki - Stockholm arası Feribot (17sa 30dak)
  • Viking Line
    Haftada 7 tane Helsinki - Stockholm arası Feribot (16sa 50dak)

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

Stockholm Rehberi

Stockholm İskandinavya Yarımadası’nda, İsveç’in başkentidir. Stockholm Limanı konumu nedeniyle her zaman İskandinavya’nın geri kalanına açılan bir kapı olmuştur. Limana mükemmel demiryolu ve yol bağlantıları bulunmaktadır ve yolcu terminalinde kapsamlı hizmetler vardır.

Helsinki limanından Stockholm limanına giden Feribotlara Alternatif Bul