Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Helsinki limanından Tallinn limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Helsinki - Tallinn arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Helsinki Tallinn Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Helsinki limanından Tallinn limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Helsinki - Tallinn limanına ücretleri ve Helsinki - Tallinn limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Helsinki - Tallinn linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tallinn limanından Helsinki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Helsinki Tallinn Feribotları

  • Tallink Silja
    Günde 8 tane Helsinki - Tallinn arası Feribot (2sa 0dak)
  • Viking Line
    Günde 3 tane Helsinki - Tallinn arası Feribot (2sa 30dak)
  • Eckerö Line
    Haftada 16 tane Helsinki - Tallinn arası Feribot (2sa 10dak)

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

Tallinn Rehberi

Tallinn Estonya’nın başkenti ve en büyük şehridir ve Finlandiya Körfezi’nin kıyısındaki bölgenin kuzey kıyısında yer almaktadır. Tallinn Kuzey Avrupa’nın en eski başkentidir. Tallinn Baltık bölgesindeki en büyük ve gelişmiş kargo ve yolcu limanıdır. Feribot limanı kente yakındır ve otobüs seferleri ve tren bağlantıları dahil yolcular için birçok imkan sunmaktadır.

Helsinki limanından Tallinn limanına giden Feribotlara Alternatif Bul