Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Helsinki limanından Travemunde limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Helsinki - Travemunde arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Helsinki Travemunde Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Helsinki limanından Travemunde limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Helsinki - Travemunde limanına ücretleri ve Helsinki - Travemunde limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Helsinki - Travemunde linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Travemunde limanından Helsinki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Helsinki Travemunde Feribotları

  • Finnlines
    Haftada 6 tane Helsinki - Travemunde arası Feribot (29sa 30dak)

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

Travemunde Rehberi

Travemunde Almanya, Lubeck ilçesinde, Trave Nehri’nin ağzında yer alır. Güzel deniz beldesi Baltık Denizi kıyısında yer alan en eski Deniz Feneri ile Almanya’nın Baltık Denizi kıyısındki en büyük feribot limanıdır. Feribot limanı şehrin güneyinde, otobandan kolaylıkla doğrudan ulaşılabilen bir konumdadır.

Helsinki limanından Travemunde limanına giden Feribotlara Alternatif Bul