Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile İbiza limanından Palma limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile İbiza - Palma arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz İbiza Palma Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İbiza limanından Palma limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, İbiza - Palma limanına ücretleri ve İbiza - Palma limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif İbiza - Palma linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Palma limanından İbiza limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İbiza Palma Feribotları

  • Balearia
    Günde 3 tane İbiza - Palma arası Feribot (2sa 0dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 4 tane İbiza - Palma arası Feribot (3sa 28dak)

İbiza Rehberi

İbiza, Akdeniz’de İspanya’nın Valensiya kıyısında bir adadır. İbiza feribot terminali ana şehirde bulunur ve ulaşım hem karayolu ile hem de toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Limanda her türlü yolcu hizmeti ve kolaylık mevcuttur.

Palma Rehberi

Palma, İspanya'nın Balear Adalarının özerk topluluğunun başkentidir ve adanın güneyinde Palma Körfezinde yer almaktadır. Şehir İspanya tarihi açısında oldukça zengindir ve sezonlar boyunca birçok turisti ve yolcu gemilerini karşılayan, Balear Adalarının büyük bir limanıdır.

İbiza limanından Palma limanına giden Feribotlara Alternatif Bul