Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ios limanından Rafina limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ios - Rafina arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ios Rafina Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ios limanından Rafina limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ios - Rafina limanına ücretleri ve Ios - Rafina limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ios - Rafina linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rafina limanından Ios limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ios Rafina Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 6 tane Ios - Rafina arası Feribot (4sa 15dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Ios - Rafina arası Feribot (5sa 45dak)

Ios Rehberi

Ios, Ege Denizi’nde Kiklad Ada grubuna dahil bir Yunan adasıdır. Ios’da limanın kuzey batısında küçük bir liman bulunur.

Rafina Rehberi

Rafina, Güney Yunan anakarasının doğusunda yer alan geleneksel bir kasabadır. Bu küçük geleneksel Yunan kasabasında birçok deniz ürünleri restoranları ve kafeler bulunmaktadır ve Atina'ya olan yakınlığı nedeniyle turistler için popüler bir mekandır. Bu işlek feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına düzenli feribot seferleri düzenlenmektedir ve yolcular için güzel tesisler bulunmaktadır.

Ios limanından Rafina limanına giden Feribotlara Alternatif Bul