Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Iraklia limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Iraklia - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Iraklia Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Iraklia limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Iraklia - Pire limanına ücretleri ve Iraklia - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Iraklia - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Iraklia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Iraklia Pire Feribotları

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Iraklia limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul