Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ischia limanından Procida limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ischia - Procida arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ischia Procida Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ischia limanından Procida limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ischia - Procida limanına ücretleri ve Ischia - Procida limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ischia - Procida linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Procida limanından Ischia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ischia Procida Feribotları

 • Medmar
  Haftada 13 tane Ischia - Procida arası Feribot (0sa 20dak)
 • Alilauro
  Haftada 3 tane Ischia - Procida arası Feribot (0sa 20dak)
 • Caremar
  Günde 6 tane Ischia - Procida arası Feribot (0sa 25dak)
 • Caremar (Hydrofoil)
  Günde 6 tane Ischia - Procida arası Feribot (0sa 15dak)

Ischia Rehberi

Ischia Napoli Körfezi’nin kuzey ucunda bulunan volkanik bir adadır. Ischia Napoli Körfezi’ndeki en büyük adadır ve en güzel ada olduğu düşünülmektedir. Ischia’nın limanı sevimlidir ve anakaraya düzenli seferleri ile hareketlidir.

Procida Rehberi

Procida, İtalya'nın güneyinde Napoli'nin açıklarında, Misceno ve İschia arasında bir adadır. Procida gizli bir cennettir ve Napoli körfezindeki adaların en küçüklerinden birisidir, ve marinası olan Grande'de, resmedilmeye değer pastel renkli binalar ve balıkçı teknelerinin sıralanmaktadır. Procida'ya Napoli ve İschia'dan feribot seferleri düzenlenmektedir.

Ischia limanından Procida limanına giden Feribotlara Alternatif Bul