Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Agios Kirikos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Agios Kirikos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Agios Kirikos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Agios Kirikos limanına ücretleri ve Kos - Agios Kirikos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Agios Kirikos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Kirikos limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Agios Kirikos Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Kos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul