Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Leros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Leros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Leros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Leros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Leros limanına ücretleri ve Kos - Leros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Leros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Leros limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Leros Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Kos limanından Leros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul