Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Lipsi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Lipsi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Lipsi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Lipsi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Lipsi limanına ücretleri ve Kos - Lipsi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Lipsi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Lipsi limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Lipsi Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Lipsi Rehberi

Lipsi, Yunanistan’da Oniki Adalar’ın kuzey bölümünde, Samos ve Kalymnos Adaları’nın ortasında yer alan küçük bir adadır. Küçük limanı ile Lipsi, etrafındaki adalara iyi bağlantılar sunmaktadır.

Kos limanından Lipsi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul