Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Meis Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Meis Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Meis Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Meis Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Meis Adası limanına ücretleri ve Kos - Meis Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Meis Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Meis Adası limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Meis Adası Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Meis Adası Rehberi

Kastelorizo, Akdeniz’in güney doğusunda bulunan ve Oniki Adaların en küçüğü olan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı ana şehirdedir ve erişim kolaydır.

Kos limanından Meis Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul