Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Nisyros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Nisyros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Nisyros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Nisyros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Nisyros limanına ücretleri ve Kos - Nisyros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Nisyros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nisyros limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Nisyros Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Nisyros Rehberi

Nisyros, Ege Denizinde bir Yunan adasıdır ve On İki Adaların bir parçasıdır. Nisyros küçük bir limandır ve adayı ziyaret eden misafirlerin adayı keşfetmeleri için kolaylık sağlayan küçük bir karayolu ağı ile bağlantılıdır.

Kos limanından Nisyros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul