Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Patmos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Patmos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Patmos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Patmos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Patmos limanına ücretleri ve Kos - Patmos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Patmos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patmos limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Patmos Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Patmos Rehberi

Patmos, Ege Denizinde küçük bir Yunan Adasıdır ve On iki adaların en kuzeyindedir. Adaların ana limanı olan Patmos Skala, Skala kasabasında bulunmaktadır ve her ne kadar liman dâhilindeki tesisler oldukça kısıtlı olsa da, Yunanca ve İngilizce trafik levhaları ile otobüs ve karayolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Kos limanından Patmos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul