Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Symi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Symi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Symi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Symi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Symi limanına ücretleri ve Kos - Symi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Symi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Symi limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Symi Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Symi Rehberi

Simi Yunan Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Simi’nin feribot limanı şehrin merkezinde bulunmaktadır ve temel yolcu tesislerine sahiptir. Fakat kente yakın olması konuklara yerel imkanlara ve ulaşım araçlarına kolay erişim imkanı sağlamaktadır.

Kos limanından Symi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul