Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Tilos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Tilos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Tilos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Tilos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Tilos limanına ücretleri ve Kos - Tilos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Tilos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tilos limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Tilos Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Tilos Rehberi

Tilos Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kos ve Rodos arasında Dodecanaese Adaları’nın bir parçasıdır. Tilos geleneksel ve küçük bir balıkçı limanıdır ve en iyi yürünerek keşfedilen ada her yere gidilebilen küçük yol bağlantılarına sahiptir. Tilos’un limanı temel hizmetlere sahip küçük bir limandır.

Kos limanından Tilos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul