Feribot Bileti Arama

Jersey Feribot Limanları

Click for map

Jersey Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Jersey Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Jersey Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 2 Feribot Şirketinin Jersey’deki 1 Feribot limanı seçeneğiyle Jersey’ye 7 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Jersey’ye giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Jersey’den Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Jersey Rehberi

Jersey, Kanal Adalarının en büyüğüdür ve hemen Normandiya, Fransa kıyılarında yer almaktadır. Jersey özerktir ve kendi mali, hukuki ve adli sistemi vardır. Birleşik Krallık'ın parçası olmamasına rağmen, İngiltere Kraliçesinin sahibi olduğu bir unvan olan Normandiya Dükü tarafından yönetilir. El değmemiş doğası ve yüzlerce yılı kapsayan karmaşık geçmişi olan eşsiz İngiliz ve Fransız etkisine sahip Fransız tarzı çiftlikleri ve dar dolambaçlı yolları ile ziyaret etmek için gerçekten müthiş bir yerdir.