Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Jersey limanından Sark limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Jersey - Sark arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Jersey Sark Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Jersey limanından Sark limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Jersey - Sark limanına ücretleri ve Jersey - Sark limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Jersey - Sark linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sark limanından Jersey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Jersey Sark Feribotları

Jersey Rehberi

Jersey Adası Manş Adaları’nın en büyüğüdür. Jersey’in limanı adanın güney ucunda yer almaktadır ve adayı Kanalın her iki tarafından da ziyaret eden yolcu ve araba feribotları için iki limanı vardır. Her ikisinde de birçok tesis ve doğrudan terminal binasına giden taksi hizmetleri bulunmaktadır.

Sark Rehberi

Kendi parlamentosu ile kanunları olan ve Manş adalarının dördüncü en küçüğü olan Sark adası, Manş denizinde Normandiya sahiline yakın konumdaki Guernsey bölgesinin bir parçasıdır. Yalnızca botla ulaşılabilen Sark adasına yolculuk, hayranlık uyandıran bir manzara ile zaman zaman martılar ve yunuslar eşliğinde olmaktadır. Otomobil bulunmayan adanın çekiciliğinin bir kısmı da, at arabaları, traktörler ve bisikletlerden kaynaklanmaktadır.

Jersey limanından Sark limanına giden Feribotlara Alternatif Bul