Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Leros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Leros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Leros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Leros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Leros limanına ücretleri ve Kalymnos - Leros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Leros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Leros limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Leros Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Kalymnos limanından Leros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul