Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Patmos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Patmos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Patmos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Patmos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Patmos limanına ücretleri ve Kalymnos - Patmos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Patmos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patmos limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Patmos Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Patmos Rehberi

Patmos, Ege Denizinde küçük bir Yunan Adasıdır ve On iki adaların en kuzeyindedir. Adaların ana limanı olan Patmos Skala, Skala kasabasında bulunmaktadır ve her ne kadar liman dâhilindeki tesisler oldukça kısıtlı olsa da, Yunanca ve İngilizce trafik levhaları ile otobüs ve karayolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Kalymnos limanından Patmos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul