Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kapellskar limanından Paldiski limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kapellskar - Paldiski arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kapellskar Paldiski Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kapellskar limanından Paldiski limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kapellskar - Paldiski limanına ücretleri ve Kapellskar - Paldiski limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kapellskar - Paldiski linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paldiski limanından Kapellskar limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kapellskar Paldiski Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 6 tane Kapellskar - Paldiski arası Feribot (10sa 0dak)

Kapellskar Rehberi

Kapellskar İsveç, Stockholm’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan bir limandır. Hareketli liman her yıl milyonlarca yolcu tarafından ziyaret edilmektedir ve yolcular için iyi tesislere sahiptir. Limana Stockholm’dan E18 çevreyolu aracılığıyla arabayla kolaylıkla varılabilir. Aynı zamanda her gün limana ve limandan düzenli otobüs seferleri vardır.

Paldiski Rehberi

Paldiski, Estonya'nın kuzeydoğusunda yer alan bir kasaba ve deniz limanıdır. Orijinalinde bir İsveç yerleşkesi olan kasaba, 18'inci yüzyılda bir Rus deniz üssü haline gelmiştir.

Kapellskar limanından Paldiski limanına giden Feribotlara Alternatif Bul