Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katanya limanından Valletta limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katanya - Valletta arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katanya Valletta Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katanya limanından Valletta limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katanya - Valletta limanına ücretleri ve Katanya - Valletta limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katanya - Valletta linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Valletta limanından Katanya limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katanya Valletta Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 1 1 tane Katanya - Valletta arası Feribot (7sa 15dak)
  • Virtu Ferries
    Haftada 5 tane Katanya - Valletta arası Feribot (4sa 15dak)

Katanya Rehberi

Katanya Sicilya’nın doğu kıyısında yer alan bir İtalyan şehridir ve Sicilya’nın ikinci büyük şehridir. Katanya’nın sıra dışı makarna yemekleri ve ‘Granita’ isimli kendine has bir tadı olan meyveli dondurması ile benzersiz bir mutfağı vardır, fakat en ünlü yemeği sokakta servis edilen ve kızgın kömürde pişirilen at etidir. Şehrin Sicilya çevreyolu ve diğer toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı ile kendi ticari deniz limanı vardır.

Valletta Rehberi

Valletta Malta’nın başkentidir ve doğu kıyısında bulunmaktadır. Ziyaretçiler Valletta’ya muhteşem mimarisini, güzel sanatını ve muhteşem manzarasını görmek için gelirler. Valletta muhteşem tarihi nedeniyle Dünya Mirası statüsüne layık görülmüştür.

Katanya limanından Valletta limanına giden Feribotlara Alternatif Bul