Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Kos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Kos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Kos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Kos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Kos limanına ücretleri ve Katapola - Kos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Kos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kos limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Kos Feribotları

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Katapola limanından Kos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul