Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Leros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Leros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Leros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Leros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Leros limanına ücretleri ve Katapola - Leros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Leros linklerinden birine tıklayın.

Katapola Leros Feribotları

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Katapola limanından Leros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul