Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Rafina limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Rafina arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Rafina Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Rafina limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Rafina limanına ücretleri ve Katapola - Rafina limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Rafina linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rafina limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Rafina Feribotları

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Rafina Rehberi

Rafina, Güney Yunan anakarasının doğusunda yer alan geleneksel bir kasabadır. Bu küçük geleneksel Yunan kasabasında birçok deniz ürünleri restoranları ve kafeler bulunmaktadır ve Atina'ya olan yakınlığı nedeniyle turistler için popüler bir mekandır. Bu işlek feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına düzenli feribot seferleri düzenlenmektedir ve yolcular için güzel tesisler bulunmaktadır.

Katapola limanından Rafina limanına giden Feribotlara Alternatif Bul