Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kavala limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kavala - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kavala Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kavala limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kavala - Pire limanına ücretleri ve Kavala - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kavala - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Kavala limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kavala Pire Feribotları

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Kavala limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul