Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kavala limanından Sakız Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kavala - Sakız Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kavala Sakız Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kavala limanından Sakız Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kavala - Sakız Adası limanına ücretleri ve Kavala - Sakız Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kavala - Sakız Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sakız Adası limanından Kavala limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kavala Sakız Adası Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 2 tane Kavala - Sakız Adası arası Feribot (10sa 30dak)

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Sakız Adası Rehberi

Sakız Adası Ege Denizi’ndeki Yunan Adaları’nın en büyük beşinci adasıdır. Adada, yerli üretiminin nakliyesini sağlayan ticari bir yük limanı vardır ve bu liman aynı zamanda toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, mağaza, restoran ve kafelerle dolu bir yolcu limanı olarak da işlev görmektedir.

Kavala limanından Sakız Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul