Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kavala limanından Vathi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kavala - Vathi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kavala Vathi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kavala limanından Vathi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kavala - Vathi limanına ücretleri ve Kavala - Vathi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kavala - Vathi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Vathi limanından Kavala limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kavala Vathi Feribotları

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Vathi Rehberi

Vathi Ege’nin Yunan kısmında, Samos Adası’nda bulunan bir kenttir, adanın başkenti ve başlıca şehridir. Vathi Samos’taki iki limandan biridir ve adanın doğu kıyısında yer almaktadır. Kristal berraklığındaki suları ve yemyeşil tabiatı ile tanınan şehir ünlü bir turistik mekandır. Başkent güzel bir koy oluşturan limanda yer almaktadır.

Kavala limanından Vathi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul