Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Pire limanına ücretleri ve Kimolos - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Pire Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 3 tane Kimolos - Pire arası Feribot (6sa 30dak)
  • SeaJets
    Haftada 2 tane Kimolos - Pire arası Feribot (4sa 0dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Kimolos limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul