Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kirkwall limanından Lerwick limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kirkwall - Lerwick arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kirkwall Lerwick Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kirkwall limanından Lerwick limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kirkwall - Lerwick limanına ücretleri ve Kirkwall - Lerwick limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kirkwall - Lerwick linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Lerwick limanından Kirkwall limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kirkwall Lerwick Feribotları

Kirkwall Rehberi

Kirkwall Orkney Adaları’nın en büyük şehri ve başkentidir. Kirkwall’ın feribot limanı şehir merkezine yaklaşık 3 mil mesafededir ve yolda işaret levhaları ile yeri belirtilmektedir. Limandan ve limana her gün düzenli otobüs seferleri de vardır. Kirkwall limanında yolcu tesisleri sınırlıdır.

Lerwick Rehberi

Lerwick İskoçya’da, Shetland Adaları’nın başkenti ve ana limanıdır. İskoçya anakarasının kuzey kıyısına 100 milden daha uzun bir mesafededir. Lerwick’in feribot limanı ve terminalinde yolcular için mükemmel tesisler vardır ve şehir merkezine otobüs ve taksi hizmetleri bulunmaktadır.

Kirkwall limanından Lerwick limanına giden Feribotlara Alternatif Bul