Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Klaipeda limanından Karlshamn limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Klaipeda - Karlshamn arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Klaipeda Karlshamn Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Klaipeda limanından Karlshamn limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Klaipeda - Karlshamn limanına ücretleri ve Klaipeda - Karlshamn limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Klaipeda - Karlshamn linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Karlshamn limanından Klaipeda limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Klaipeda Karlshamn Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Klaipeda - Karlshamn arası Feribot (13sa 0dak)

Klaipeda Rehberi

Klaipeda Baltık Denizi’nin doğu kıyısında, Litvanya’dadır ve Litvanya’daki tek limandır. Klaipeda’dan Almanya ve İsveç’e her gün seferler vardır ve büyük yolcu gemileri ve yük gemilerini barındıracak kadar büyüktür. Yolcu terminali Litvanya’ya gelen ve her yıl sayısı gittikçe artan yolcuları rahat ettirmek için modern tesislerle iyi şekilde donatılmıştır.

Karlshamn Rehberi

Karlshamn İsveç’te küçük bir deniz kıyısı şehridir, İsveç kralının ismini taşımaktadır ve ‘Karls Limanı’ anlamına gelir. Karlshamn’ın feribot limanı Baltık Denizi kıyısında, İsveç’in güneyindedir. Yolcular için feribot limanında doğrudan feribota ulaşmayı sağlayan servislerle iyi imkanlar bulunmaktadır.

Klaipeda limanından Karlshamn limanına giden Feribotlara Alternatif Bul