Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Klaipeda limanından Kiel limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Klaipeda - Kiel arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Klaipeda Kiel Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Klaipeda limanından Kiel limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Klaipeda - Kiel limanına ücretleri ve Klaipeda - Kiel limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Klaipeda - Kiel linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kiel limanından Klaipeda limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Klaipeda Kiel Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Klaipeda - Kiel arası Feribot (20sa 0dak)

Klaipeda Rehberi

Klaipeda Baltık Denizi’nin doğu kıyısında, Litvanya’dadır ve Litvanya’daki tek limandır. Klaipeda’dan Almanya ve İsveç’e her gün seferler vardır ve büyük yolcu gemileri ve yük gemilerini barındıracak kadar büyüktür. Yolcu terminali Litvanya’ya gelen ve her yıl sayısı gittikçe artan yolcuları rahat ettirmek için modern tesislerle iyi şekilde donatılmıştır.

Kiel Rehberi

Kiel Hamburg’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan, Almanya’da büyük bir şehirdir. Baltık Denizi’nin güney batısındaki konumu nedeniyle Almanya için popüler bir denizcilik merkezi haline gelmiştir. Alman Baltık Denizi Filosu, gemi yapım merkezi ve Deniz Bilimi Enstitüsüne ev sahipliği şehir Baltık Denizi’nde yapılan mavi yolculuk gemileri için de önemli bir limandır. Kiel’in limanında modern ve iyi donanımlı yolcu terminalleri ve birinci sınıf imkanlar bulunmaktadır. A7 çevreyolu ile Almanya’nın geri kalanına ve demiryolları bağlantısı ile geri kalan Alman demiryolları ağına ulaşım sağlar.

Klaipeda limanından Kiel limanına giden Feribotlara Alternatif Bul