Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Pire limanına ücretleri ve Koufonissi - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Pire Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Pire arası Feribot (9sa 5dak)
  • SeaJets
    Haftada 7 tane Koufonissi - Pire arası Feribot (7sa 30dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Koufonissi limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul