Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Rafina limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Rafina arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Rafina Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Rafina limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Rafina limanına ücretleri ve Koufonissi - Rafina limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Rafina linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rafina limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Rafina Feribotları

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Rafina Rehberi

Rafina, Güney Yunan anakarasının doğusunda yer alan geleneksel bir kasabadır. Bu küçük geleneksel Yunan kasabasında birçok deniz ürünleri restoranları ve kafeler bulunmaktadır ve Atina'ya olan yakınlığı nedeniyle turistler için popüler bir mekandır. Bu işlek feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına düzenli feribot seferleri düzenlenmektedir ve yolcular için güzel tesisler bulunmaktadır.

Koufonissi limanından Rafina limanına giden Feribotlara Alternatif Bul