Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Leros limanından Fournoi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Leros - Fournoi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Leros Fournoi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Leros limanından Fournoi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Leros - Fournoi limanına ücretleri ve Leros - Fournoi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Leros - Fournoi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Fournoi limanından Leros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Leros Fournoi Feribotları

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Leros limanından Fournoi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul