Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Limnos limanından Fournoi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Limnos - Fournoi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Limnos Fournoi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Limnos limanından Fournoi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Limnos - Fournoi limanına ücretleri ve Limnos - Fournoi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Limnos - Fournoi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Fournoi limanından Limnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Limnos Fournoi Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Limnos - Fournoi arası Feribot (16sa 20dak)

Limnos Rehberi

Limnos (Limni) Ege Denizi’nin kuzeyinde bir Yunan adasıdır ve Myrina adanın başlıca şehridir. Limandaki tesisler sınırlıdır fakat yakındaki Myrina kentinde ziyaretçiler için birçok imkan bulunmaktadır.

Fournoi Rehberi

Fournoi Kuzey Ege Bölgesi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve bölgedeki küçük ada gruplarının başlıca feribot limanıdır. Halkının büyük bir kısmının balıkçı olduğu Fournoi kenti oldukça geleneksel ve dokunulmamıştır. Tavernalarda uygun fiyatlara adanın en iyi balık ve midyeleri servis edilmektedir.

Limnos limanından Fournoi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul