Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pianosa limanından Piombino limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pianosa - Piombino arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pianosa Piombino Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pianosa limanından Piombino limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pianosa - Piombino limanına ücretleri ve Pianosa - Piombino limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pianosa - Piombino linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Piombino limanından Pianosa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pianosa Piombino Feribotları

  • Toremar
    Haftada 1 1 tane Pianosa - Piombino arası Feribot (3sa 0dak)

Pianosa Rehberi

Pionasa adası, İtalya'nın Tuscan Takım Adalarının bir parçasıdır. Bir zamanlar en tehlikeli Mafya suçluların kaldığı yüksek güvenlikli bir hapishaneye ev sahipliği yapan ada şuan tamamen yerleşime kapalıdır. Limanda ziyaretçiler için her türlü tesisler bulunmaktadır ve adanın her kesiminden kolayca erişilebilmektedir ancak adanın hiçbir yerinde mobil iletişimin mümkün olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Piombino Rehberi

Piombino, Livorno eyaletinde bir İtalyan kasabasıdır ve İtalya'nın batı sahilindeki en büyük limanlardan birisidir. Limanda çeşitli yolcu tesisleri bulunmaktadır ve karayolundan kolayca erişilebilmektedir.

Pianosa limanından Piombino limanına giden Feribotlara Alternatif Bul